АНАСТАСІЯ ПОПСУЙ – ДОСЬЄ, БІОГРАФІЯ ЗАСНОВНИКА АСАМБЛЕЇ

Громадська активістка, експертка з питань місцевого самоврядування, гендерної рівності та освітніх програм. Очільниця ГО «Європейська асамблея жінок-депутаток», засновниця національного конкурсу «Кращі жіночі ініціативи України». Перший конкурс було Оголошення конкурсу жіночих ініціатив році за підтримки міжнародних організацій. 

Стипендіат і випускниця літньої школи Гарвардського Університету (США). Нагороджена Верховною Радою України за «Заслуги перед Українським народом». У часи Революції Гідності адмініструвала найбільшу благодійну програму за історію України для допомоги постраждалим на Майдані.

ОСВІТА Й ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

Анастасія ПопсуйНародилася в Києві. З відзнакою закінчила Київський ліцей бізнесу. Також з відзнакою отримала дві вищі освіти: в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова (спеціальність вчитель української мови і літератури, літературне редагування) та Університеті економіки та права КРОК. Є членкинею Асоціації випускників Університету КРОК. На сьогодні є здобувачем звання кандидата наук.

У 2017 році виграла стипендію на безкоштовне навчання у Гарвардському Університеті (Бостон, США). Закінчила два курси літньої школи – українські студії та політологію.

Під час навчання у Гарварді Анастасія Попсуй опублікувала декілька досліджень, інтерв’ю та творчих проєктів:

• НОВОЕ ВРЕМЯ: «10 секретів Гарварду: як виховують президентів в Америці»

ГЛАВРЕД: «Чи платить Гарвард податки Кембриджу: особливості американського самоврядування»

ГЛАВРЕД. Отець Ярослав Налисник: "Правда — дуже проста і гірка, але вона визволить нас у цій війні"

ГЛАВРЕД. Конор Чемідлін: "Понад 50% американців засуджують політику та дії Трампа"

У 2017 році Інтернет просто взірвав відео-ролик Анастасії Попсуй, в якому її друзі студенти Гарварду, з якими вона навчалася, процитували Ліну Костенку. Це були представники Бельгії, Німеччини, Китаю, Південної Кореї, Індії, Кенії, Америки, Південно-Африканської республіки, Шотландії та Австралії:

https://nv.ua/world/countries/poezija-obedinjaet-mir-studentka-garvarda-rodom-iz-irpenja-poprosila-odnokursnikov-zachitat-stih-liny-kostenko-1482773.html

https://fakty.com.ua/ua/lifestyle/20170714-studenty-garvardu-chytayut-virsh-liny-kostenko-ukrayinskoyu/  

Успішно закінчила річний курс навчання в Аспен Інститут за програмою «Добре врядування».

Попсуй Анастасія у програмі Відкритий Світ

Випускниця навчальної програми Американських Рад «Відкритий Світ» з тижневим стажуванням в державних органах США.

Є сертифікованим коучем і має право психологічної практики за методом короткострокової психотерапії клієнто-орієнтовного коучінгу.

Є автором багатьох освітніх проєктів, в тому числі Центр міжнародних молодіжних обмінів, Банк молодіжних ідей, Ірпінська освітня ініціатива. Впровадила соціальний дитячий спортивний проєкт "Реал-Мадрид" в Ірпені.

Ініціювала та відкрила три освітні заклади: Центр творчості для дітей з особливими потребами «Дивосвіт», Ірпінський ліцей інноваційних технологій ІЛІТ та Ірпінський академічний ліцей відкрили

Запровадила стипендіальну програму для школярів та спортсменів в місті Ірпені з 2018 року. Перший рік програми здійснювався за підтримки міжнародної компанії Control Pay.

Запровадила навчання вчителів ірпніських навчальних закладів навчання вчителів за Гарвардськими курсами.

Освітня ініціатива Анастасії Попсуй в рамках телепроєкту «Нові лідери» набрала найбільшу кількість голосів прихильників серед інших 1500 ініціатив. Проте Анастасія залишила проєкт одразу як очолила місто Ірпінь.

 

КАРЄРА

Анастасія Попсуй в.о. мера ІрпеняПочинала свою кар’єру Анастасія Попсуй з 2003 року викладачем курсу «Європейські студії» у своїй альма-матер - Київському ліцеї бізнесу. Паралельно стала працювати асистентом Голови Асоціації керівників шкіл міста Києва до 2006 року.


З 2006 по 2012 рік працювала координатором проєктів в Польсько-Українській Фундації Співпраці ПАУСІ, займалася організацією таких проєктів як «Навчання державних службовців Інструменту Євпропейського сусідства і партнерства», «Створення осередків екологічної осівти в школах України», «Київські Діалоги» тощо.

З 2010 року, після переїзду з Києва до міста Ірпінь, започаткувала роботу легендарного благодійного фонду «Фонд громади Приірпіння»

Протягом року з вересня 2013 до вересня 2014 була Національним координатором міжнародного музичного дитячого проєкту "Music Camp International", який заснований та очолюваний відомою деригенткою з США - Констранцією Фортунато. 

У 2014 році стала заступником Ірпінського міського голови з гуманітарних питань. За рік відкрила низку амбулаторій сімейної медицини, Центр для дітей з особливими потребами, стипендіальну програму для школярів тощо.

У 2015 році обрана депутатом Ірпінської міської ради VII скликання.

З 2018 року була обрана секретарем Ірпінської міської ради.

Анастасія Попсуй: «Я знаю, що потрібно нашій країні»

А в серпні 2018 року стала стала виконуючою обов’язки Ірпінського міського голови, після дострокового складання повноважень мером.

День у деталях з очільницею міста: Анастасія Попсуй

У кінці 2019 року Анастасія Попсуй залишає посаду очільниці міста Ірпінь та стає радницею на громадських засадах Прем’єр-Міністра України - Олексія Гончарука. У березні 2020 року йде разом з урядом Гончарука з Кабміну.

 У 2014-2019 року - помічник-консультант народного депутата VIII скликання Олени Масоріної (фракція "Народний Фронт") на громадських засадах.

Анастасія Попсуй на нараді КМУ з головами обладміністрацій

 

ГРОМАДСЬКА ТА МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Анастасія Попсуй є засновницею Єврпейської Асамблеї жінок-депутаток, до складу якої входять депутатки різних рівнів (місто, область, парламент, Європарламент). Членкинею організації можна стати лише за наявності депутатського мандату, проте після завершення каденції членство в організації зберігається.

Заснувала щорічний конкурс «Кращі жіночі ініціативи», в рамках якого відзначаються найвагоміші проєкти жінок для розвитку громад та країни загалом. Нагородження учасниць відбувається за традицією в залах Верховної Ради України. Ініціатива була підтримана міжнародними фондами.

Для переможців конкурсу було проведено тижневе навчання в Європарламенті. Анастасія Попсуй у Верховній Раді України

Анастасія Попсуй часто виступає експерткою з гендерних питань на українських та зарубіжних конференціях. Наприклад:

Глобальний жіночий форум у Ванкувері у 2019 році Women Deliver 2019, де виступала як очільниця міста 

Український Муніципальний Форум

Міжнародна онлайн-кампанія «Інклюзія 2017» Посльства Канади 

Створила проєкт «Надання психологічної допомоги жінкам в умовах кризи» в рамках якого через працівників центрів соцслужб надається психотерапія жінкам в складних життєвих ситуаціях.

Телесюжет:

https://www.pravdatut.ua/n8826/

Допомога жінкам в умовах пандемії

Є почесною Амбасадоркою «Міжнародної Амбасади жінок-підприємниць».

З 2010 до 2018 року керувала благодійним фондом «Фонд громади Приірпіння». Проєкти Фонду були успішним прикладом для розвитку різних  громад України.

У 2014 році адмініструвала найбільшу благодійну акцію в історії України з допомоги родинам загиблих на Майдані. Кошти, зібрані у рамках програми, 56 млн грн було передано 104 родинам загиблих, прозорість передачі коштів засвідчено міжнародними аудиторськими компаніями, Головним Управлінням МВС в місті Києві та Генеральною прокуратурою України. Усі учасники благодійної акції стали жертвами утисків та спроби рейдерського захоплення коштів, зібраних на допомогу постраждалим. Проте після численних журналістських розслідувань широкій громадськості стали відомі деталі цієї непростої, але благородної справи:

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА "Родина. Майдан. Допомога"

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА "Родина. Майдан. Перемир’я"

ГРОМАДСЬКЕ "«Родина Майдан» заявляє про погрози через гроші для родин Небесної сотні"

ЗЕРКАЛО НЕДЕЛИ "Постійні спроби певної групи людей дискредитувати Фонд громади Приірпіння призвели до зміни початкових рішень правління"

ГРОМАДА "ГПУ підтвердила: Фонд громади Приірпіння працює чесно"

ЛІВИЙ БЕРЕГ "Ни одно доброе дело не остается безнаказанным"

  

СІМ’Я

Анастасія Попсуй одружена, виховує доньку та сина.

  

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Анастасі Попсуй на угоді побратимства в Мілуокі США2020 — Премія "100 Успішних Українців"

2019 — Нагорода від Патріарха Київського Всієї Руси-України: За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви

2018 — Відзнака Світового Конгресу Українців: За вагомий внесок у формуванні позитивного іміджу України в світі, встановлення міжнародних зв’язків, поширення олімпійських ідей, професіоналізм, відданість справі 

2018 — Відзнака Київської обласної державної адміністрації: За проявлений високий професіоналізм, ефективну командну взаємодію, відданість українському народу у винятково складний час становлення України

2017 — Відзнака Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом»

2017 — Присвоєння звання Почесної Амбасадорки від Міжнародної Амбасади жінок-підприємниць 

2016 — Почесна грамота Київської обласної ради «За значний внесок у сприяння розвитку української державності, сумлінну працю, високий професіоналів, активну громадську позицію та з нагоди 25-ї річниці проголошення незалежності України»

2016 — Пам'ятна відзнака та ювілейна медаль від Київського регіонального відділення Асоціації міст України

  

СКАНДАЛИ ТА ІНТРИГИ

Перебувала під значним тиском зі сторони забудовників Ірпеня через те, що примушувала їх сплачувати податки до казни міста. Публічно заявила про всі борги зі сторони забудовників, через що мала численні інформаційні атаки:

Попсуй оголосила список забудовників-боржників

Анастасія Попсуй оприлюднила список забудовників, які не сплачують борги до бюджету

Жодних кримінальних чи адміністративних справ не порушено. Хоча неправдивою інформацією щодо цього часто маніпулюють політичні опоненти.

Усі судові справи, в тому числі щодо Генплану, виграні на користь Анастасії Попсуй:

Генплан Ірпеня прийнято законно – мерія виграла апеляційний суд

Ірпінська міськрада ще раз довела в суді законність громадських слухань щодо генплану

 

Анастасія Попсуй на Молодіжному саміті в Ірпені БУМБІЛЬШЕ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Про діяльність Анастасії Попсуй детальніше можна дізнатися на сторінках:

Вікіпедія Попсуй

Блог на "Кореспонденті"

Фейсбук сторіннка Анастасії Попсуй

Досьє на "Киеввласть"

 

 

Про Асамблею

Ми прагнемо об’єднати жінок зі сфери політики та самоврядування задля успішного впровадження реформ та кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Наші партнери

МІЖНАРОДНА АМБАСАДА ЖІНОК-ПІДПРИЄМЦІВ
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЖІНОК-ДЕПУТАТІВ

Контакти

+38 097 232 90 40

+38 096 059 67 26

euro.assembly@gmail.com

08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 БО «Європейська асамблея жінок-депутатів»

©2016-2024 CCWEA. All Rights Reserved. Designed By www.2up.in.ua

Search