КРАЩІ ІНІЦІАТИВИ
ЖІНОК УКРАЇНИ

ДЛЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО РОЗВИТКУ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

Новий конкурс на участь у навчальній програмі з надання психологічної підтримки жінкам

ГО «Рада Жіночих Ініціатив» спільно з ГО «Європейська асамблея жінок-депутатів» оголошує конкурс на участь у навчальній програмі з надання психологічної підтримки жінкам в умовах економічної кризи через  COVID-19. Жінки найбільше постраждали у вказаній ситуації, оскільки менш спроможні протистояти жорстким та стресовим ситуаціям, є більш вразливими після втрати роботи, закриття власної справи, після розлучення і втрати годувальника, а також потерпаючи від домашнього насильства.

Мета ініціативи - надання якісної психологічної підтримки жінкам для подолання наслідків економічної кризи, шляхом підвищення спроможності Центрів соціальних служб в містах.

Детальніше...

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ЖІНОЧИХ ІНІЦІАТИВ – 2019

У 2019 році в рамках конкурсу «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад» подали заявки 135 жінок з усіх куточків країни. Варто відмітити, що якість заявок цього року значна зросла. Часто зустрічалися заявки на теми децентралізації, об’єднаних територіальних громад, відкриття НАПів, розробки стратегій та статутів громад. Найбільшу активність у конкурсі виявили Харківська, Житомирська області,  а також території Сходу України. Цього року також зросла кількість ініціатив, спрямованих на впровадження рівних можливостей у громадах, дотримання рівного доступу до товарів і послуг для різних верств населення, інклюзії.

2 липня 2019 року в приміщенні комітетів Верховної Ради України відбувся розгляд поданих на конкурс заявок. У засіданні відбіркового комітету Європейської асамблеї жінок-депутатів  також взяли участь представники партнерів проекту - Світлана Грищенко (Рада Європи в Україні) та Лазаренко Наталія (Асоціація міст України). Під час перегляду заявок стало абсолютно очевидним те, що українське жіноцтво є надзвичайно чутливим до глобальних трендів демократії – екології й нових технологій, освіти та рівних можливостей.

Через надзвичайно цікаві та якісні проекти, за результатами конкурсу маємо переможців більше, ніж планувалося. Всього 24 переможці та 3 проекти із особливим статусом (партнерські, поза конкурсом). Ось їх перелік:

Жіночі ініціативи переможці - завантажити

Переможці, а також абсолютно усі учасники конкурсу, будуть запрошені до урочистих нагороджень, які відбудуться 24 серпня 2019 року в приміщенні Верховної Ради України. На усіх жінок чекають грамоти, призи та подарунки! Буде одразу декілька заходів, про які буде повідомлено згодом.

Географія  ініціатив, що перемогли:

З розгорнутим описом ініціатив-переможів можна ознайомитися за посиланням:

Опис ініціатив - завантажити

Ми щиро вдячні всім за участь! Кожна з Вас для нас важлива!

Гендерні дослідження

Глобальна спільнота

Нові можливості

Анонси заходів

Шерил Сэндберг: Почему среди нас так мало женщин-руководителей

Керівник адміністративної служби компанії Фейсбук, Шеріл Сендберг, розмірковує над тим, чому жінок на керівних та публічних посадах так мало жінок, і дає 3 корисні поради тим жінкам, які прагнуть збудувати кар’єру.

Згідно даних Звіту з глобального гендерного розриву за 2014 рік, Україна займає 56 місце серед 142 країн за величиною гендерного розриву в таких сферах нерівності, як економіка, освіта, здоров'я і політика. Саме в політиці спостерігається практично повна гендерна нерівність (105 місце в світі): будучи освіченою і економічно активною частиною населення, українські жінки не мають ні належного представництва, ні повноважень в політичній сфері. А найчастіше для успішної кар’єри жінкам потрібно лише трішки більше впевненості в собі.

Наші друзі та партнери

Наші друзі та партнери

ОПИС КОНКУРСУ ДЛЯ ЖІНОК І ФОРМА ЗАЯВКИ

Про Асамблею

Ми прагнемо об’єднати жінок зі сфери політики та самоврядування задля успішного впровадження реформ та кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Наші партнери

МІЖНАРОДНА АМБАСАДА ЖІНОК-ПІДПРИЄМЦІВ
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЖІНОК-ДЕПУТАТІВ

Контакти

+38 097 232 90 40

+38 096 059 67 26

euro.assembly@gmail.com

08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 БО «Європейська асамблея жінок-депутатів»

©2016-2024 CCWEA. All Rights Reserved. Designed By www.2up.in.ua

Search