Анастасія ПопсуйАнастасія Попсуй 27 листопада 2020 року була відзначена у рейтингу "100 Успішних Українців" за версією журналу «Ukrainian People». Нагородження переможців відбулося у приміщенні Музею Становлення української нації.

Засновниця премії Тетяна Петракова привітала цьогорічних переможцв:

"Вже традиційно, але в новому форматі та з усіма обмеженнями, відбулася IV щорічна премія #100успішнихукраїнців, яка об‘єднує Народних героїв України, волонтерів, благодійників, бізнесменів, лікарів, громадських та культурних діячів, акторів, дизайнерів, юристів та талановитих дітей. Цього року все відбувалося за новими правилами, які продиктувала світова пандемія. Від щирого серця хочу привітати наших переможців, кожен з яких, на власному рівні творить справжні дива та змінює суспільство, бо сьогодні, справжній успіх - це здатність віддавати та транслювати людські цінності, а не грати на публіку, як на жаль, звикли деякі.

Обличчям премії цього року стали: Народний Герой України Elena Mosiychuk-Maliok; Волонтер, акторка та співачка Алла Мартынюк; Тричі міністр Сім’ї, дітей та молоді, перша жінка мер Валентина Довженко; Народна Артистка України Ольга Сумська; Народна артистка України Екатерина Бужинская; Заслужений журналіст України Марина Кинах; Директор Вишгородського історико-культурного заповідника,кандидат історичних наук Влада Литовченко; Заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Світлана Садовенко ; Голова громадської організації «Біла Птаха» Анна Коршунова; громадський діяч, експерт у сфері освіти, ґендерної рівності, регіонального та місцевого самоврядування Anastasiia Popsuy; Дизайнер аксесуарів Карина Кучер; Дизайнер, лектор кушнірської справи, власник бренду Allu-r Алена Люлька; Косметолог Інна Бикова; юна співачка Владислава Кіцелюк".
 
Анастасія Попсуй була номінована та виграла премію завдяки реалізації низки соціально-значущих проєктів, один з яких  надання психологічної підтримки жінкам в умовах економічної кризи через COVID-19. 
 


24 листопада об 11:00 в приміщенні прес-центру УКРІНФОРМ відбулася презентація результатів соціального проєкту щодо надання психологічної підтримки жінкам в умовах економічної кризи через COVID-19. У рамках проєкту було проведено навчання за унікальною авторською програмою для працівників центрів соціальних служб і психологів із 20 міст України, які, у свою чергу, надали більше 400 персональних консультацій жінкам, котрі опинилися у скрутному становищі. Проєкт тривав протягом липня-листопада 2020 року та передбачає значне розширення

Анастасія Попсуй, керівник проєкту та очільниця ГО «Європейська асамблея жінок-депутатів» зазначила, що унікальний метод короткострокової терапії застосований у рамках цієї ініціативи показав неочікувано високі результати. Абсолютно усі учасниці-психологині, які проходили навчання, 100% підтвердили ефективність і практичність методу у роботі з психологічними травмами жінок. А таких жінок стає все більше, оскільки економічна криза не спадає, а навпаки.

Наталія Стецишина, директор Білоцерківського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Учасниця проєкту, пройшла тижневе навчання і вже має перші результати своєї роботи.

Наталія Стецишина

Вона розповідає:

«Я вже провела декілька консультацій для жінок. Працюю по селах у депресивних районах. Здебільшого жінок хвилюють питання пошуку роботи або сімейного побуту. От наприклад, пані В., їй 47 років, проживає у віддаленому селі нашого регіону. У неї троє дітей на руках, чоловік помер три роки назад, роботи немає... Вона весь час шукала вихід зі складної життєвої ситуації і не знала що робити далі. Після консультації з’ясувалося, що В. вміє прекрасно вишивати і навіть знає як організувати збут своїх робіт. Жінка натхненно включилася в самореалізацію і вже активно налагоджує ділові контакти з потенційними клієнтами.

Результат консультацій видно майже одразу – жінки посміхаються, стають окриленими, знають, що їм робити далі. Найважливіше – вони знаходять найголовніший ресурс у собі самій. Я просто задаю низку питань – і в них ніби відкриваються очі. Стає зрозуміло, що це не страшна проблема, а питання, яке потребує вирішення і це вирішення досить просте. Мене це надзвичайно надихає! Я отримую величезне задоволення. Хоч я і не психолог, але проста методика, якої я навчилася в рамках проєкту – дозволяє мені надавати реальну психологічну підтримку. Це щастя – допомагати іншим».

НАВЧАННЯ ГРУПИ ПСИХОЛОГІВ

4-18 вересня 2020 року в рамках проєкту «Надання психологічної підтримки жінкам в умовах економічної кризи через  COVID-19» відбулося навчання психологів та працівників муніципальних центрів соціальних служб з усієї України. Загалом на навчання записалося 65 учасниць, 20 з яких взяли очну участь.  До Ірпеня приїхали психологи з Чернігова, Дунаївців (Хмельницької обл.), Миколаєва, Харкова, Білої Церкви, Миргорода, Сум, Кам’янського (Дніпропетровська обл.), Бердянська (Запорізька обл.), Кропивницького (Кіровоградська обл.), Києва, Ірпеня та Бучі.

Також група спеціалістів взяла участь у заході он-лайн: з Житомира, Кременчука, Івано-Франківська, Запоріжжя, Вінниці, Тернополя, Скадовська та інших населених пунктів.

Географія проєкту дуже широка. Проте для учасників найважливіше – в рамках ініціативи надати невідкладну психологічну допомогу якомога більшій кількості жінок уже протягом першого місяця роботи.Тренером з авторською програмою став Егор Йордек, ведучий тренер компанії Київ-Тренінг, сертифікований коуч, бізнес-тренер, автор методики сімейно-родового ребалансінга, практичний психолог в методі екзистенційне психотерапії.

ГО «Рада Жіночих Ініціатив» спільно з ГО «Європейська асамблея жінок-депутатів» оголошує конкурс на участь у навчальній програмі з надання психологічної підтримки жінкам в умовах економічної кризи через  COVID-19. Жінки найбільше постраждали у вказаній ситуації, оскільки менш спроможні протистояти жорстким та стресовим ситуаціям, є більш вразливими після втрати роботи, закриття власної справи, після розлучення і втрати годувальника, а також потерпаючи від домашнього насильства.

Мета ініціативи - надання якісної психологічної підтримки жінкам для подолання наслідків економічної кризи, шляхом підвищення спроможності Центрів соціальних служб в містах.

Про Асамблею

Ми прагнемо об’єднати жінок зі сфери політики та самоврядування задля успішного впровадження реформ та кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Наші партнери

МІЖНАРОДНА АМБАСАДА ЖІНОК-ПІДПРИЄМЦІВ
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЖІНОК-ДЕПУТАТІВ

Контакти

+38 097 232 90 40

+38 096 059 67 26

euro.assembly@gmail.com

08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 БО «Європейська асамблея жінок-депутатів»

©2016-2023 CCWEA. All Rights Reserved. Designed By www.2up.in.ua

Search