ПРЕЗИДЕНТКА АСАМБЛЕЇ АНАСТАСІЯ ПОПСУЙ ПОТРАПИЛА ДО 100 УСПІШНИХ УКРАЇНЦІВ

Анастасія ПопсуйАнастасія Попсуй 27 листопада 2020 року була відзначена у рейтингу "100 Успішних Українців" за версією журналу «Ukrainian People». Нагородження переможців відбулося у приміщенні Музею Становлення української нації.

Засновниця премії Тетяна Петракова привітала цьогорічних переможцв:

"Вже традиційно, але в новому форматі та з усіма обмеженнями, відбулася IV щорічна премія #100успішнихукраїнців, яка об‘єднує Народних героїв України, волонтерів, благодійників, бізнесменів, лікарів, громадських та культурних діячів, акторів, дизайнерів, юристів та талановитих дітей. Цього року все відбувалося за новими правилами, які продиктувала світова пандемія. Від щирого серця хочу привітати наших переможців, кожен з яких, на власному рівні творить справжні дива та змінює суспільство, бо сьогодні, справжній успіх - це здатність віддавати та транслювати людські цінності, а не грати на публіку, як на жаль, звикли деякі.

Обличчям премії цього року стали: Народний Герой України Elena Mosiychuk-Maliok; Волонтер, акторка та співачка Алла Мартынюк; Тричі міністр Сім’ї, дітей та молоді, перша жінка мер Валентина Довженко; Народна Артистка України Ольга Сумська; Народна артистка України Екатерина Бужинская; Заслужений журналіст України Марина Кинах; Директор Вишгородського історико-культурного заповідника,кандидат історичних наук Влада Литовченко; Заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Світлана Садовенко ; Голова громадської організації «Біла Птаха» Анна Коршунова; громадський діяч, експерт у сфері освіти, ґендерної рівності, регіонального та місцевого самоврядування Anastasiia Popsuy; Дизайнер аксесуарів Карина Кучер; Дизайнер, лектор кушнірської справи, власник бренду Allu-r Алена Люлька; Косметолог Інна Бикова; юна співачка Владислава Кіцелюк".
 
Анастасія Попсуй була номінована та виграла премію завдяки реалізації низки соціально-значущих проєктів, один з яких  надання психологічної підтримки жінкам в умовах економічної кризи через COVID-19. 
 

Про Асамблею

Ми прагнемо об’єднати жінок зі сфери політики та самоврядування задля успішного впровадження реформ та кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Наші партнери

МІЖНАРОДНА АМБАСАДА ЖІНОК-ПІДПРИЄМЦІВ
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЖІНОК-ДЕПУТАТІВ

Контакти

+38 097 232 90 40

+38 096 059 67 26

euro.assembly@gmail.com

08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 БО «Європейська асамблея жінок-депутатів»

©2016-2023 CCWEA. All Rights Reserved. Designed By www.2up.in.ua

Search