У Києві відзначили найкращі жіночі ініціативи 2019 року

У Верховній Раді України відбувся фінал другого національного конкурсу «Кращі жіночі ініціативи для демократичного розвитку місцевих громад». Конкурс організовує Європейська асамблея жінок-депутаток у партнерстві з Асоціацією міст України, Радою Європи в Україні та Міжнародною Амбасадою жінок-підприємниць.

Захід зібрав майже півтори сотні учасниць конкурсу з різних регіонів України та почесних гостей, серед яких були голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маазікас, радник із питань демократичного врядування стратегічної групи ПРООН Маркус Бранд, народний депутат України Марія Мезенцева та ін.

Участь у конкурсі взяли жінки-депутатки, громадські активістки, вчені, бізнес-леді та всі, хто робить вагомі внески в розвиток своїх громад. Проекти, представлені ними на конкурс, оцінювалися в кількох номінаціях: «Підприємництво», «Громадська діяльність», «Нова Україна», «Наукова діяльність», «Врядування». У результаті були визначені 24 переможниці; ще три проекти отримали спеціальні призи. Переможці конкурсу

Організатори конкурсу вручили дипломи і подарунки всім учасницям. Лауреаток нагородили дипломами та символічними статуетками, а шість переможниць преміювали поїздками до Європарламенту в Брюсселі, де вони зможуть пройти кількаденне стажування та поглибити свої знання з лідерства. Видавництво «Саміт-Книга» вручило найкращим конкурсанткам книгу про всесвітньовідомих українців «Legacy Ukraine».

Очільниця Європейської Асамблеї  жінок-депутаток Анастасія Попсуй заявила, що щаслива вітати ініціативних жінок із проектами, важливими не тільки для їхніх міст, регіонів, країни, а й для всього світу. При цьому вона підкреслила велике значення солідарності та взаємної підтримки. «Важлива підтримка одна одної, важливе тепле слово: "Не здавайся! Молодець! У тебе вийде!"» – зазначила ініціаторка конкурсу.

Анастасія Попсуй подякувала усім партнерам (Міжнародній амбасаді жінок-підприємниць, Представництву ЄС в Україні, Представництву Ради Європи в Україні, Асоціації міст України, видавництву «Саміт-Книга»), почесним гостям і всім конкурсанткам за активну участь у цьому проекті. Особливу вдячність висловила ірпінській команді на чолі з депутатом міської ради Віолеттою Кременчук за організацію заходу.

 

Anastasiia Popsui Anastasiia Popsui Анастасія Попсуй Агастасія Попсуй Anastasiia Popsui Anastasiia Popsui Анастасія Попсуй  

Про Асамблею

Ми прагнемо об’єднати жінок зі сфери політики та самоврядування задля успішного впровадження реформ та кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Наші партнери

МІЖНАРОДНА АМБАСАДА ЖІНОК-ПІДПРИЄМЦІВ
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЖІНОК-ДЕПУТАТІВ

Контакти

+38 097 232 90 40

+38 096 059 67 26

euro.assembly@gmail.com

08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 БО «Європейська асамблея жінок-депутатів»

©2016-2019 CCWEA. All Rights Reserved. Designed By www.2up.in.ua

Search