ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ ГРУПИ ПСИХОЛОГІВ

НАВЧАННЯ ГРУПИ ПСИХОЛОГІВ

4-18 вересня 2020 року в рамках проєкту «Надання психологічної підтримки жінкам в умовах економічної кризи через  COVID-19» відбулося навчання психологів та працівників муніципальних центрів соціальних служб з усієї України. Загалом на навчання записалося 65 учасниць, 20 з яких взяли очну участь.  До Ірпеня приїхали психологи з Чернігова, Дунаївців (Хмельницької обл.), Миколаєва, Харкова, Білої Церкви, Миргорода, Сум, Кам’янського (Дніпропетровська обл.), Бердянська (Запорізька обл.), Кропивницького (Кіровоградська обл.), Києва, Ірпеня та Бучі.

Також група спеціалістів взяла участь у заході он-лайн: з Житомира, Кременчука, Івано-Франківська, Запоріжжя, Вінниці, Тернополя, Скадовська та інших населених пунктів.

Географія проєкту дуже широка. Проте для учасників найважливіше – в рамках ініціативи надати невідкладну психологічну допомогу якомога більшій кількості жінок уже протягом першого місяця роботи.Тренером з авторською програмою став Егор Йордек, ведучий тренер компанії Київ-Тренінг, сертифікований коуч, бізнес-тренер, автор методики сімейно-родового ребалансінга, практичний психолог в методі екзистенційне психотерапії.

Егор Йордек

Спеціальними запрошеними спеціалістами для проведення додаткових навчальних сесій стали психоаналітик Олена МАСОРІНА. Олена провела аналітичну сесію про вигорання на роботі та формування особистої мотивації в стресовій роботі.

Олена МАСОРІНА

Також спеціальним гостем стала сексологиня  Дар’я НЕПОЧАТОВА, яка говорила з учасницями про жіночу сексуальність та історичний розвиток ролі жінки в суспільстві.

Дар’я НЕПОЧАТОВА

Щоб допомогти соццентрам, а через них – тисячам українських жінок, і був організований навчальний тренінг в Ірпені. «Мета нашої ініціативи – надання якісної психологічної підтримки жінкам для подолання наслідків економічної кризи шляхом підвищення спроможності Центрів соціальних служб в містах. Ми знаємо, як допомогти жінці в кризовій ситуації. Ми вміємо це робити і готові допомагати», –  заявила Анастасія Попсуй, керівниця проєкту.

Анастасія Попсуй

Телесюжет заходу:

https://www.pravdatut.ua/n8826/

Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади , яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС) , який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів.

тренінг

About the Assembly

We strive to unite women in politics and local government to successful implementation reforms and better practices of governance on the state and local levels through the principles of transparency, fairness, equity, publicity, rule of law and human rights.

Our partners:

International Embassy of Women Entrepreneurs

Ukrainian union of Women-deputies

Contacts

+38 097 232 90 40

+38 096 059 67 26

euro.assembly@gmail.com

08205 Kyiv Region, Irpin, a/c 15, Charitable Organization "European Assembly of Women-deputies".

©2016-2020 CCWEA. All Rights Reserved. Designed By www.2up.in.ua

Search